Megoldott

Halvány útburkolati jelek forgalmas kereszteződésben

A jelölt helyszínen az elmúlt két héten is történt baleset, a nem megadott elsőbbség és a STOP tábla figyelmen kívül hagyása miatt. Bár a táblák épek és láthatóak, az útburkolati jelek újrafestésével talán nagyobb körültekintéssel közelítenék meg a közlekedők a kereszteződést.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Teve u. 42

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

  • Rácz András hozzászólt a bejelentéshez.

    van róla frissebb bejelentés, újabb baleset volt :( https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/90240/veszelyes-keresztezodes
  • V. Áron visszajelzésére vár.

  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden változatlan.
  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Baleset ma és tegnap is, a héten minimum a 3. Véleményem szerint sokat segítene az a felfestés...
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás a jelzett helyszínen, továbbra sem látszódnak rendesen az útburkolati jelek
  • V. Áron visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. ker. Teve u. - Frangepán u. csomópontban a kopott burkolati jelek pótlásáról Társaságunk gondoskodni fog. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére