Megoldott

Hiányzó fényterelő

A gyalogátkelőhely fogyelmeztető sárgájáról hiányzott pár napja. Neá tudtam képet készíteni, utcaképről látszik melyikről van szó

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Rózsa u. 45

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva
  • Horváth István visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a IV. Árpád út - Rózsa utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Fo...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére