Válaszra vár

Kőtörmelékek a növénykazettában.

Tisztelt Illetékesek!

Kérem szépen a térképen megjelölt pontos helyszínről,
szállítsák el az összes kőtörmeléket a növénykazettából!

Mindezt egy élhetőbb és szebb környezetért!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, BUDAPEST Andrassy 2

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő.hu !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-14785 /2021-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Csapat!

    A törmelék az Andrássy út 2. sz. épület Bajcsy-Zsilinszky út 13. sz. felöli oldalában lévő növénykazettában van. Mind az Andrássy út, mind pedig a Bajcsy-Zsilinszky út Budap...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "VI. kerület"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00078023 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    A pontos helyszín:
  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére