Megoldatlan

Használaton kívüli bódé

Anonim Járókelő

Kelenföld állomásának épületével szemben, a lépcsőhöz közel látható a használaton kívüli bódé. Nem egy szép látvány, hát még az oldalába dobált hulladékmennyiség. Mik a tervek ezzel a kis épülettel? Talán a legjobb lenne, ha lebontanák. Addig is, amíg ez nem történik meg, örülnék, ha legalább az oldalában felgyülemlett hulladékot begyűjtenék.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva a 7801. számú bejelentésére az alábbiakban tájékoztatom.
    Az Ön által panaszolt terület a MÁV Zrt. tulajdona, az odavonatkozó engedélyeket ők adják ki, így a pavilon has...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Jajjdeszép...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére