Megoldott

Felfestésre váró útburkolati jelzés

FRISSÍTÉS 2021. 09. 03.

A Bejelentő hozzászólása:
Visszajelzésem3: továbbra sincs előrelépés.

Tisztelt Járókelő, tisztelt Budapest Közút Zrt. Forgalomtechnikai Igazgatóság!
Csatolom mai, június 7-i képem, továbbra is várat magára a felfestés. A MOL Campus környékén nem hogy nem kezdődtek el a felfestések pótlásai, hanem rendszeres szűkítések és fél méteres, közös gyalogos-kerékpáros szakaszok alakulnak ki.
Várom a harmadik ígért időpontot a bejelentésemhez kapcsolódó probléma megoldásának határidejére

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 05. 20.

BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:

A kivitelező tájékoztatása szerint a kábelfektetés nyomvonalán és a MOL Campus környékén elkezdték a megsemmisült útburkolati jelek felfestését, azonban a csapadékos időjárás ezt komolyan hátráltatja. Ígéretet tettek a 2021. június 4-i határidőre.

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 05. 20.

A Bejelentő hozzászólása:
Tisztelt Járókelő, tisztelt Budapest Közút Zrt. Forgalomtechnikai Igazgatóság!
Ma reggel majdnem elütöttek a jelzett szakaszon, videófelvételem is van. Csak rajtam múlt az elkerülése. Nem győzöm hangsúlyozni, hogy rendszeresen veszélyes helyzetek alakulnak ki ezen a részen, ezért nagyon fontos lenne, hogy pótolják a felfestéseket. Az ígért április 30 már elmúlt...
Várom visszajelzésüket,
Áron

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 02. 10.

BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:

A Kaposvár utca - Dombóvári út sarkán lévő burkolatbontás miatt megsemmisült útburkolati jelek felújítását az ott munkálatokat végző vállalkozás a megfelelő időjárási körülmények esetén elvégzi, de legkésőbb 2021. április 30-ig.

----------------------

A kijelölt átkelőhely környékén hónapok óta befejeződtek a munkálatok, de a korábban meglévő kerékpáros átkelőhely és zebra útburkolati jelzését nem pótolták még.
Extra apróság, hogy a korábbi kerékpárbarát, alacsony szegélyezést nem sikerült az útépítésnél megismételni, nincs egy szintben a kerékpárúttal.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kaposvár u. 1

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Áron!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonság...
  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Reggel nem akartam hinni a szememnek! Sikerült a pótlás, köszönjük!
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSíTÉS 2021.05.20.: A Bejelentő hozzászólása: "Tisztelt Járókelő, tisztelt Budapest Közút Zrt. Forgalomtechnikai Igazgatóság! Ma reggel majdnem elütöttek a jelzett szakaszon, videófelvételem is van. Csak rajtam múlt az elkerülése. Nem győzöm hangsúlyozni, hogy rendszeresen veszélyes helyzetek alakulnak ki ezen a r...

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszajelzésem3: továbbra sincs előrelépés.
  • V. Áron visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszajelzésem2: továbbra sincs előrelépés.
  • V. Áron visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszajelzésem: nincs előrelépés...
  • V. Áron visszajelzésére vár.

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő, tisztelt Budapest Közút Zrt. Forgalomtechnikai Igazgatóság!
    Csatolom mai, június 7-i képem, továbbra is várat magára a felfestés. A MOL Campus környékén nem hogy nem kezdődtek el a...
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kivitelező tájékoztatása szerint a kábelfektetés nyomvonalán és a MOL Campus környékén elkezdték a megsemmisült útburkolati jelek felfestését, azonban a csapadékos időjárás ezt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "A kijelölt átkelőhely környékén hónapok óta befejeződtek a munkálatok, de a korábban meglévő kerékpáros átkelőhely és zebra útburkolati jelzését nem pótolták még. Extra apróság, hogy a korábbi kerékpárbarát, alacsony szegélyezést nem sikerült az útépítésnél megismételni, nincs egy szintben a kerék...

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő, tisztelt Budapest Közút Zrt. Forgalomtechnikai Igazgatóság!
    Ma reggel majdnem elütöttek a jelzett szakaszon, videófelvételem is van. Csak rajtam múlt az elkerülése. Nem győzöm hangs...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem sikerült az ígért időpontig megoldani a problémát, továbbra is kiemelt figyelemmel és gyakori veszélyes szituációk közepette kell átkelni az úton. Várom a megoldást.
  • V. Áron visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevételét köszönjük és az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A Kaposvár utca - Dombóvári út sarkán lévő burkolatbontás miatt megsemmisült útburkolati jelek felújítását az ott munkálat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére