Megoldásra vár

Tömeges tilosban parkolás

Tisztelt Illetékes!
A Szent István park északi részénél lévő kis utcában (a képen jelölve) nyaranta és nem járványügyi helyzetben egy vendéglátóhelység kiülős terasza van, az autóktól a területet a (képeken is látható) virágtartókkal védték. Jelenleg a terasz zárva van, a virágládákat mind oldalra tolták, hogy lehessen parkolni a járdán. Gyalogosan így már alig lehet elférni. A kis szakaszon egyfajta “parkolási anarchia” alakult ki, amit úgytűnik, eddig az autósok dominálnak. A különösen dühítő dolog, hogy 20 méterre a helyszíntől sok üres hely volt a kijelölt parkolóban a képek keszültekor.
Kérem, hogy a jelenlegi állapotot szüntessék meg, fessenek fel sárga csíkot végig a padkára. Valamint ha a vendéglátóhelyet nem zavarja telepítsenek pollereket. De ha ez mégsem kivitelezhető, a sárga felfestés mellé biztosítsanak gyakori közteres ellenőrzést.
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent István park 27

Hozzászólások

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a helyzet semmit nem változott a “rendszeres” ellenőrzés óta sem. Ugyanúgy tele van parkolva (a kép homályos, de a lényeg látszik). Kérném a tisztelt illetékest, hogy fontolják meg a fizikai pa...
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt CÍM!

    Bejelentése alapján a Közterület-felügyelet rendszeresen ellenőrzi a helyszínt és a szabályszegőkkel szemben szankciót alkalmaz. Jelzésének időpontjától kezdve 3 alkalommal került erre
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére