Megoldott

kidobott matrac

kidobott matrac

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Petneházy u. 78

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az aljegyző arra utal a válaszában, hogy az illegális hulladéklerakás olyan többletterheket ró az önkormányzatokra és állami szervekre, amihez más forrásokból kell pénzt átcsoportosítaniuk, így többek...
  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Karàcsonyi Magdolna, A vàlasza nagyon meglepett ès szertnèk többet megtudni arròl, hogy a kèt tèma milyen kapcsolatban àll egymàssal, illetve mit tanàcsol hasonlò esetben a lakosoknak. Köszönet...
  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt CÍM!

    A bejelentése alapján a közterületre kidobott tárgyat elszállíttattuk. Szeretném jelezni, hogy ennek költsége 3 gyermek 1 napi térítésmentes étkeztetését biztosította volna.

    üdvözlette
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére