Megoldott

Zöldhulladék

Csepelen, a Csikó sétány 9. ( háziorvosi rendelő ) mögött zöldhulladék gyűlik.
Kérném a Csepeli Városgazdát értesíteni.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Nyuszi stny. 10

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/884/1/2021/V1

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszín
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére