Megoldott

Csepel, Cirmos sétány 2. szemét

Csepelen, a Cirmos sétány 2. előtt ( egykori pedagógus szálló ) előtt szemét gyűlik.
Kérném az illetékesek értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Cirmos stny. 2

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Szemetes utca és park

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mars utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére