Megoldott

Közlekedési lámpa nem működik

2 napja nem működik a 16dik kerület Baross Gábor utca és Veres Péter utca keresztben a lámpa. Ez rendszeresen előfordul.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Baross Gábor u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Armand Molnár hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldották! Szuper!
  • Armand Molnár visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XVI. Veres Péter út - Baross Gábor utca csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpás működéssel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    B...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés nevét "Közlekedesi lampa nem mukodik"-ról "Közlekedési lámpa nem működik"-ra.

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Armand Molnár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Vezetéken lógó doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadföld út (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gyalogos átkelőhely hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hunyadvár utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére