Megoldásra vár

lekopott zebra

lekopott zebra

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kerepesi út 5

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevételét köszönjük, az Ön által megjelölt helyszínen lévő kopott burkolati jeleket a felújítási igény listánkba felvesszük. Az idei évi programunk összeállítása és megrendelés
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére