Megoldásra vár

Félig kiütött megállnitilos tábla

A tábla oszlopa meghajolva, megrogyva, félig eldőlve

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vörösvári út 84

Hozzászólások

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    F
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére