Megoldott

Félredobott széteső betonlapok

Tisztelt Illetékesek!

Kérem szépen a térképen megjelölt pontos helyszínről,
szállítsák el a félredobott széteső betonlapokat!

Mindezt egy élhetőbb és szebb környezetért!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerepesi út 94

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    A betonlapokat elszállították!
    A takarítás viszont hagy kivetnivalót maga után!
    Csakhogy ismét ne történjen teljes munkavégzés....mint oly sok helyen a városban magyar szokásként!
  • A Rendezett Budapestért visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0001884-001/2021
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00077667

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes MÁV-HÉV Zrt.-nek. A...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    gallyazás kérés

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Dorozsmai utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére