Megoldott

Játszótéri veszely

Jó napot kívánok,
14. Kerület 1144 Szentmihályi út 3 és 5. Sz. Közötti játszótér tér melletti tájékoztató tábla leszakadt. Éles, balesetveszélyes. Erős szél felkaphatja, ráeshet a téren tartózkodó gyerekekre.
Ugyanitt tavaly nyáron egy vihar kidöntött egy hatalmas nagy fát. A gyökeret és a törzs egy részét azóta se szedtek ki. Tele van éles nyesedekekkel. Játszótér közvetlen mellette. Pár centiméterre. Gyerekek beleeshetnek. Nagyon veszelyes.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szentmihályi út 3d

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Hagara Eva hozzászólt a bejelentéshez.

    A fa kivagasra került. Probléma megoldódott. Köszönet érte.
  • Hagara Eva hozzászólt a bejelentéshez.

    A táblát felerősítettek. A probléma megoldódott. Köszönet érte.
  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya az 77345-ös számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A tábla visszaerősítése megtörtént. A tuskómarás megrendelésre került.

    A kivit...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Hagara Eva bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közútra belógó bokrok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kettétört fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Budapest, Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére