Megoldott

Zsákutca tábla kidőlt

A Nagytétényi-Kormorán sarkán a zsákutca tábla kidőlt. Novemberben volt már probléma ezzel a táblával. https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/74565/tabla-kidoles-alatt

Probléma helyszíne
Budapest Kormorán u. 2

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    A tábla újra a helyén!
  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Fo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére