Megoldatlan

Elhanyagolt sportpálya

Tél utcában felveri a gaz a sportpályát. Vajon tervezi az önkormányzat a telket hasznosítani?

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Tél u. 19

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A megjelölt ingatlan magántulajdonban van, így a terület karbantartása és hasznosítása nem az önkormányzat feladata.

    [cid:image001.png@01D6F3E9.BFC756D0]

    Tisztelettel:

    Turóczi A
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhanyagolt terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Homoktövis utca (Óvoda) (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Letört faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Orbán Gábor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Homoktövis utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére