Megoldatlan

Lepusztult sportpálya

FRISSÍTÉS: 2021.03.29.
Bejelentő választ szeretne: "A sportpálya felújításáról vagy a kerítés javításáról szó sem esik az önkormányzat válaszában."

------------------------------------------------------------

Etele út 40 előtt a házak között. Felveri a gaz, hianyos a kerítés

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 40

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Újbudai Polgármesteri Hivatal válasza alapján: "Tájékoztatom, hogy az említett terület teljes körü felújítása az Önkormányzat idei évre vonatkozó tervei között nem szerepel. Az ezzel kapcsolatos igény...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska

    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Törökvész Parkolás hozzászólt a bejelentéshez.

    Miért nem csinal semmit az önkormányzat? Miért ne újítják fel?
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Etele út 40 előtt a házak között. Felveri a gaz, hianyos a kerítés"-ról "FRISSÍTÉS: 2021.03.29. Bejelentő választ szeretne: "A sportpálya felújításáról vagy a kerítés javításáról szó sem esik az önkormányzat válaszában." ------------------------------------------------------------ Etele út 40 előtt a házak k...

  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A sportpálya felújításáról vagy a kerítés javításáról szó sem esik az önkormányzat válaszában, szerintem ez lényegében megoldatlan.
    A szemetet már én is bejelentettem itt: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/76871/lomok-az-etele-ut-36-es-40-kozotti-lepusztult-sportpalyan
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Törökvész Parkolás hozzászólt a bejelentéshez.

    Fontos lenne felujitani a sportpályát
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska

    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfák tömeges szaporítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fém faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Irinyi József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Lágymányosi utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére