Megoldott

Otthagyott forgalomtechnikai oszlopok és autógumi

FRISSÍTÉS 2021. 03. 01.
A forgalomtechnikai oszlopokat eltávolították!
Az autógumit viszont otthagyták ismét!
Kérem a probléma ismételt elküldését az illetékeseknek, hogy az elszállításról intézkedni tudjanak!
Köszönöm!
----------------------

Tisztelt Illetékesek!

Kérem szépen a térképen megjelölt helyszínről,
a Sóház utca teljes hosszáról,
az otthagyott forgalomtechnikai oszlopok és autógumi elszállítását!

Mindezt egy élhetőbb és szebb környezetért!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Sóház u. 4

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a Bp. IX. kerület Sóház u. 4. ingatlannál elhelyezett gumiabroncsot 2021. március 12-én elszállíttattuk.

    Budapest Főváros IX. kerület Ferencvárosi Polgármester
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékesek! Kérem szépen a térképen megjelölt helyszínről, a Sóház utca teljes hosszáról, az otthagyott forgalomtechnikai oszlopok és autógumi elszállítását! Mindezt egy élhetőbb és szebb környezetért!"-ról "FRISSÍTÉS 2021. 03. 01. A forgalomtechnikai oszlopokat eltávolították! Az autógumit viszont ot...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Othhagyott forgalomtechnikai oszlopok és autógumi."-ról "Otthagyott forgalomtechnikai oszlopok és autógumi"-ra.

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    A forgalomtechnikai oszlopokat eltávolították!
    Az autógumit viszont otthagyták ismét!
    Kérem a probléma ismételt elküldését az illetékeseknek, hogy az elszállításról intézkedni tudjanak!
    Köszönöm!
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    1.
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    2.
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    3.
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    4.
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    5.
  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemét, sitt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Külső Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Évek óta szemetes terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Külső Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére