Megoldott

Befejezetlen épület

A Soroksári úton (a Haller útkereszteződésénél) évek óta áll egy befejezetlen épület. A feliratokból úgy emlékszem, minha itt a CEU (Central European University) építkezése indult volna meg. Mi történt? Meddig áll itt befejezetlenül ez a mű?

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 28

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Somogyi Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma olvastam, hogy kedden kezdték az építkezést: http://index.hu/gazdasag/2016/04/05/mar_epitik_a_duna-parti_oriasi_magankorhazat/
  • Somogyi Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma jártam az épületnél. Egy tábla hirdeti, hogy itt épül a Duna Medical Center Magyarország legnagyobb magánklinikája. Egy nyíl mutatja, hogy ma is működik ez a klinika. (A http://www.dunamedicalcente...
  • Somogyi Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Talán az önkormányzat tudja, ki a tulajdonos.

    Úgy 2013 áprilisában készítettem ezt a képet.
    Ma már a Megoldott kategóriába tartozik ez a bejelentés, de a gödör "áll".

    Ha az épület előtti tábla is
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet tudni, ki a tulajdonosa a félkész épületnek és a mellette levő "gödörnek"?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tud valaki fejlemenyt mondani az uggyel kapcsolatban?
  • IX. kerület Ferencváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A CEU épületére az eredeti építési engedély 2007. szeptemberében került kiadásra, eredetileg egyetemi épület és irodaház épült volna. A CEU kivonulása után az építtető kérelmére 20
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Somogyi Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Folytonos sípolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Üllői út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére