Megoldott

Gyatra állapotú közmű fedelek

Anonim Járókelő

XI.Fehérvári út 107-Bikszárdi sarkon ismeretlen szolgáltató fedlapjai rossz állapotban vannak. Kérem javítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 107

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes visszajelzése alapján. Köszönjük!
  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT anonim járókelő,

    A JAROKELO-BUDAPEST-00077173 azonosítójú bejelentését a mai nappal rögzítettük.
    Üdvözlettel:
    MAGYAR TELEKOM NYRT.
    Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytárs...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszélyes fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszélyes fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszélyes fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére