Megoldott

Hiányzó fényterelő

A zöldről hiányzik

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Újszász u. 77

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták.
  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XVI. Bökényföldi út - Újszász utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megdöntötték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Der Komissar
    Illetékes: Budapest Közút
    Zsemlékes út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére