Megoldott

Játszótér Szentmihályi út

A Szentmihályi út 21 melletti játszótéren az aknafedő nincs rendesen a helyén. Az egyik pad fél háttámlája hiányzik, a meglévő is kiálló csavarokkal van rögzítve. A három kapuból az egyik nem zárható. A tábla össze van firkálva.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Járókelő Kriszti hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendben van! megoldódott!
  • Járókelő Kriszti hozzászólt a bejelentéshez.

    a pad szép lett és kiálló csavarok sincsenek
  • Járókelő Kriszti hozzászólt a bejelentéshez.

    A padot szépen megcsinálták! Az aknafedő a helyén van! A kapura tettek egy kalantyút, de még nem zárható rendesen . A tábla ugyanolyan álĺapotban van.
  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva a 2015. október 24-én kelt 7716 számú bejelentésre tájékoztatjuk, hogy a XIV. ker. Szentmihályi út 21. sz. épület mellett lévő játszótér kapujára az eltört kallantyú pó
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Kriszti bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elhullott állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    csatorna csótányoktól zsúfolt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Rákosfalva park (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Választási molinó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Telepes utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére