Megoldásra vár

Kerékpársáv nem jogszabály szerinti jelzéskísérlete

Kérem a jelzett helyen lévő tábla szíves javítását a jogszabályban meghatározott táblák közül választható egyikre.
Addig ez zavaró, veszélyes, kétféleképpen értelmezhető így.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pannónia u. 14

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az említett jelzőtáblában a folyamatos sárga vonal helyett valóban szaggatott vonal található, ugyanakkor úgy véljük, hogy a tábla így is megfelelően értelmezhető, és nem várható,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére