Megerősítésre vár

a jelzőlámpa sárga fénye nem működik

A Szentendrei úton kifelé haladók balra nagy ívben a Zsófia utcára történő kanyarodásakor a sárga fény nem működik. Csak piros és zöld fény világít, közte feketébe borul (amikor a sárga kellene látszódjon).

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 141

Hozzászólások

  • Rózsa Géza visszajelzésére vár.

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a III. Szentendrei út - Zsófia utca csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Z...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    1/2 zebra

    Beküldés ideje:
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére