Megoldott

Homoktövis bölcsőde parkolója

Tisztelt Illetékesek!
Eső esetén így néz ki a bölcsőde melletti parkoló ami használhatatlan illetve az oda vezető utat is érdemes lenne karbantartani mert benövi a gaz.
Köszönettel - kisgyermekes szülők

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Hajgató Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Csokonay úr !
    Köszönöm a gyors intézkedését, szépen eltakarították az FKF munkatársai a leveleket és az útra benőtt füvet.
    Mindazonáltal a bölcsöde előtti régi parkolóban a víz(eső) továbbra...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    E héten folytatott helyszíni bejárásom során az Ön által mellékelt fényképen láthatónál szennyezettebb állapotot tapasztaltam, ezért kértem az illetékes szerv (Fővárosi Közterület
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Hajgató Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Forgalmat akadályozó jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Istvántelki út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Téren parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére