Megoldott

Félrevezető Zsákutca tábla

A Sáfrány utcán dél felé haladva a Fonyód utca sarkánál ki van helyezve egy Zsákutca tábla, noha a Sáfrány utca egyáltalán nem zsákutca: a Kisbér utca, illetve a Ljubljana téren át a Bükköny utca képében egyaránt van járművek közlekedésére alkalmas folytatása - sőt, kerékpárral a Fehérvári út felé is tovább lehet haladni. Mivel helyismerettel nem rendelkezők számára a tábla megtévesztő, javaslom az eltávolítását.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fonyód utca / Sáfrány utca

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szent Boci hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték a táblát „Zsákutca kerékpáros továbbhaladási lehetőséggel”-re.
  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Kérésével részben értünk csak egyet. A Sáfrány utca forgalmi szerepe a Galvani úttól csökken, a Fonyód utca után megszűnik. A Zsákutca jelzőtábla arról ad tájékoztatást, hogy ezen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Baranyai Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére