Megoldott

Elhajlott oszlopok

A Beöthy utca hévmegálló és Közvágóhíd között az út melletti fém oszlopok elhajlottak (valaki ráhajthatott az autójával).

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Megyeri Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A kérdéses oszlopokat megjavították, (sajnos azóta újabbakat hajlítottak el, ez igazi sziszifuszi munka).
    Köszönöm a Járókelőnek a segítő közreműködést és a BKK-nak a munkát!
  • Megyeri Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A kérdéses oszlopokat megjavították, a probléma megoldódott.
    Sajnos azóta újabbakat ferdítettek el, ez egy igazi sziszifuszi munka.
    Köszönöm a Járókelőnek és a BKK-nak a segítő közreműködést!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7704)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Az oszlopok helyreállítására felkér...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Megyeri Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útburkolat festés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nánási út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a buszmegálló előtt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Csepeli átjáró (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére