Megoldott

Zöldhulladék

Csepelen, a Kossuth Lajos utca 100/b -hez közel, a parkoló autók mellett zöldhulladék várja elszállítását.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 100b

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/491/1/2021/V1

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére