Megoldott

Legalább egy éve áll a szemét a HÉV sínek mellett

Anonim Járókelő

A régi Aquincumi HÉV-megálló mellett a kerítés mindkét oldalán gyűlik, gyűlik, gyűlik a szemét. Röviditalos üvegek, cigarettás dobozok, ... A csatolt képen egy zsák hulladék van lerakva, egyben, legalább egy éve, a kerítésen belül. Kérésemre a BKK azt válaszolta, hogy 2020. november 22-éig elszállítják a szemetet, de az ma is ott volt. Legyenek szívesek összetakarítani a régi Aquincumi HÉV-megálló mentén! (Kb. Szentendrei út 154-162.)

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 160

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0000873-001/2021
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00076865

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes MÁV-HÉV Zrt.-nek. A...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Palack a fán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Mátyásföld alsó (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére