Megoldott

Kidobott TV

Anonim Járókelő

Kérem szállítsák el az elektronikai hulladékot! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Heltai Jenő tér 15

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Békásmegyer H, 1039 Magyarország (47.59722732, 19.05627024, 18)"-ról "Budapest, Heltai Jenő tér 15, 1039 Magyarország (47.59719259, 19.05618655, 17)"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nagyon rossz címet ír ki a térkép valóban. Viszont ott van, ahol a jelölő. Lehet jobb térképet kéne használni :)
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Kérem, hogy a televízió feltalálási helyét is megkülde
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Két kosár szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Sinkovits Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladékdomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Aquincum (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére