Megoldott

Hiányos pad

Nincs háttámlája

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 46

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Néhány napja változatlanul hiányzott a pad háttámlája.
  • Horváth István visszajelzésére vár.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya az 76827-es számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A paddeszka pótlását osztályunk megrendelte.

    Kérem tájékoztatásunk megértésé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gumi tégla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Czuppon Enikő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Bánki Donát park (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összerogyott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összecsuklott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére