Megoldatlan

A közlekedést veszélyeztető fények a Medika Cafenál

Anonim Járókelő

A Thaly Kálmán utca 58 alatti Medika Cafe bejárata fölötti lámpa mozgó-vibráló kék-zöld-piros fénnyel teríti be az egész utcát, az utcán közlekedőket este elvakítja, így balesetveszélyes. A második képen látszik, hogy a szemközti oldalon az építkezés miatti paravánra is rávetül a fénye.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek szerint még nem volt baleset, majd ha lesz (több is), és a Zindex is megírja, akkor talán megmozdulnak, a "névtelen bejelentőt" hirtelen tudni fogja azonosítani. Addig marad, hiszen a T. Önkormán...
  • IX. kerület Ferencváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Névtelen felhasználó!
    Tájékoztatom, hogy a panaszokról és a közérdekű bejelentésekről szóló 2013. évi CLXV. törvény 2/A. § (3) bekezdése szerint: "Az azonosíthatatlan személy által tett panas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Minket is rendkívül zavar az a vibráló, vakító reklámlámpa. Káprázik tőle a gyerekek szeme is! Remélem mielőbb intézkednek a hatóságnál vagy az önkormányzatnál a vakító lámpa leszereléséről.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Folytonos sípolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Üllői út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére