Válaszra vár

Takarítatlan járda és futókör a Holdudvarban

Kérjük a járdák és a futókör takarítását a Holdudvarban, miután hosszú hetek óta a képen látható állapotban van.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Holdudvar Park

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kidobott TV

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére