Megoldott

Hiányzó poller - járdánparkolás

Hiányzó pollerek miatt állandó a járdánparkolás a Vas u. és Kőfaragó u. sarkán (Józsefváros).
!Nem, nem fogom mindig a JKF-et hívogatni, pótolják az oszlopokat!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Vas u. 12

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Bejelentő!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bi...
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez aztán a gyorsaság! Köszönöm a probléma megoldását.
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést. A parkolásgátlókat pótoltuk.

    Tisztelettel: JGK Zrt.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Járókelő Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolóban kimozdult kövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Bródy Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán és zöld területen történő parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Montevideó utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére