Megoldásra vár

Astoria villamosmegállóban egyenetlenek a térkövek

Az Astoria villamosmegállóban egyenetlenek a térkövek. Meg is botlottam, így vettem észre. Kérem. Javítsák ki. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Astoria M

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sleepy Claus visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Előre is nagyon szépen köszönöm!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0000660-001/2021
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00076740

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tár...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére