Megoldott

Szabálytalanul parkoló autók

A Hattyú utcát nemrég felújították, és a Batthyány utca torkolatánál levő szakaszon átalakították a járdát.

Ezen a szakaszon sok gépjármű parkol a járdán - szerintem most szabálytalanul mert tábla nem engedélyezi.

Javaslom egyértelművé tenni a helyzetet, vagy a parkolást megengedő táblával (vagy egyértelmű tiltással és az autók büntetésével).

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Hattyú u. 3b

Hozzászólások

  • Bujdosó Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Koszonom a választ! Azon gondolkoztam, hogy nem lenne érdemes akkor sárgával végigfesteni a járdaszegélyt?

    A közeli Csapláros utcában van ilyen és működik (bár elég kopott már).
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Csatoltan küldöm további felhasználásra a Közterület-felügyeleti Iroda válaszait a Járókelő.hu-n megjelent észrevételekkel, bejelentésekkel kapcsolatban.

    Tisztelettel: Kónya Béla
    Közte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Bujdosó Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolás zöldön

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolás zöld területen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére