Válaszra vár

Használhatatlan járda

A Rákospatak utcai járda a Thököly út és a Bosnyák piac között gyakorlatilag teljesen használhatatlan. Hétvégén az autók ott parkolnak tömegesen ami a burkolatot teljesen tönkretette már. Gyakorlatilag egy járhatatlan sártenger van ott néhol 30 centis üregekkel.
Aki erre él tudja, hogy a patak másik oldalán a kerékpárút van és folyamatos forrása a konfliktusoknak hogy mindenki ott sétál. Nem lehetne megjavítani? Így senki nem fog ott sétálni mivel a bunkó parkolás egyszerűen mindent felülír a kerületben.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rákospatak u. 28

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Ócsai Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Három hónapja nem méltatnak válaszra, ez normális?
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Ócsai Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére