Megoldott

Szemét

Anonim Járókelő

Szelektív hulladék sziget mellett szemétkupac.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gvadányi u. 29

Hozzászólások

  • H B Lotti lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a sziget takarítását elvégeztük, az illegális hulladék elszállításáról gondoskodunk. A gyűjtőszigetet az illetékes hulladékszállítási üz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utcaseprés?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott fenyőfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Örs vezér útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére