Megerősítésre vár

Zöldhulladék illegális lerakása közterületen

A fotókon látható autóból nagy mennyiségű zöldhulladékot rakodtak ki a közterületi szelektív tartályok mellé a közterületre.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Rodostó u. 4

Hozzászólások

  • Kovács Péter visszajelzésére vár.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    A Környezetvédelmi osztály válasza
    2021.01.13-ai ellenőrzésünk során zöldhulladék nem volt a szelektív kukák környékén, a zsákolt építési törmelék elszállításáról önkormányzatunk gondoskodott. Legköze...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Kovács Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Köszönöm a gyors intézkedést és a bejelentésemre küldött választ!
    Érthető, hogy az FKF-nek nincs jogköre az illegálisan szemetelők ellen intézkedni és becsülendő, hogy - bár ne...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a sziget takarítását elvégeztük. A gyűjtőszigetet az illetékes hulladékszállítási üzem munkatársai rendszeresen takarítják.
    Munkatársain
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk. A Környezetvédelmi Osztály továbbítja a hulladéktárolóra vonatkozó bejelentését az FKF Zrt-nek. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig...
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Péter!
    Köszönjük, hogy használtad az oldalunkat. Bejelentésedből töröltük az összes olyan információt, ami beazonosíthatóvá tette a hulladék lerakóját, mert konkrét személyekről, társasházakról,
    ...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Kovács Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Szemetes túraútvonal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Páfrány út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére