Megoldott

Lógó elektromos kábel

FRISSÍTÉS 2021.01.14.:

A bejelentő hozzászólása:
"Évekkel ezelőtt egy telefonfülke állt a sarkon. Talán ahhoz vezethetett ez az kábel, hogy legyen benne világítás. A fülke elbontása után ez a kábel egy telefon-póznára vezetett, de ott véget ért. Nemrég a telefon-póznáról lebontották az egyik végét. Most itt lóg, és ezek szerint nem világos, hogy kié? Ha már csak az ELMŰ oszlopon lóg, akkor ki tudja rendbe rakni?"

-----

FRISSÍTÉS 2021.01.13.:

Az ELMŰ válasza:
"A kérdéses vezeték nem Társaságunk tulajdona, feltehetőleg egy távközlési szolgáltató vezetéke."

-----

FRISSÍTÉS 2021.01.11.:

A Magyar Telekom válasza:
"ELMÜ oszlopról lóg az elektromos kábel. Oszlopáttörésbe feltekerve."

-----

1025 Budapest Napvirág utca és Batyu utca sarkán a villanyoszlopról lóg egy felhagyott kábel. Azon túl, hogy csúnya, talán még érintésvédelmi kockázatot is jelent. Amennyiben már nincs rá szükség, jó lenne szakszerűen visszabontani.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Napvirág u. 23

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2021.02.16.-án kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdon.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "1025 Budapest Napvirág utca és Batyu utca sarkán a villanyoszlopról lóg egy felhagyott kábel. Azon túl, hogy csúnya, talán még érintésvédelmi kockázatot is jelent. Amennyiben már nincs rá szükség, jó lenne szakszerűen visszabontani."-ról "FRISSÍTÉS 2021.01.14.: A bejelentő hozzászólása: "Évekkel ezelőt...

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Olah Peter hozzászólt a bejelentéshez.

    Évekkel ezelőtt egy telefonfülke állt a sarkon. Talán ahhoz vezethetett ez az kábel, hogy legyen benne világítás. A fülke elbontása után ez a kábel egy telefon-póznára vezetett, de ott véget ért. Nemr...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A kérdéses vezeték nem Társaságunk tulajdona, feltehetőleg egy távközlési szolgáltató vezetéke.

    Üdvözlettel:

    Kiss Brigitta
    régiós asszisztens,
    gazdasági munkatárs
    ELMŰ Hálózat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "E.ON"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    ELMÜ oszlopról lóg az elektromos kábel. Oszlopáttörésbe feltekerve.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Transzfert nekiment egy oszlopnak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Margit Körút (II. kerület)
  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Graffitis és megdőlt szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Múzeum körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére