Válaszra vár

Elhagyott gépjármű

Képen látható jármű több, mint 8 hónapja áll egy helyben. Állapota alapján közúti közlekedésre már alkalmatlan. A járművön rendszám még található, azonban vélhetően műszaki engedélye már lejárt, és azért tárolják, kihasználva a helyi P+R parkolót. Kérjük a gépjármű elszállítását / a Tulajdonos felszólítását!
Pontos helye: 47.599171966077805, 19.06056294848927.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gyűrű u. 14

Hozzászólások

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyan, egy ötössel többért átmegy bárhol. Sajnos. A műszaki sajnos értelmét vesztette ebben a formában.
  • Vaszi Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Az meg, hogy rozsdás, na bumm...majd kijavítják, vagy átmegy a vizsgán anélkül:D
  • Vaszi Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Az daewoonak a vészhelyzet alatt járt a műszkija, így a első körben a 2020. évi LVIII. tv hosszabbította meg azt, majd november 4-vel a 500/2020 (XI.13) kormányrendelet!
    Addig amíg a járvánnyal össze...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A veszélyhelyzet alatt járt le a műszakija, ez még marad.
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatom, hogy beadványát Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet ügyfélszolgálata fogadta, ügyfélszolgálati időn kívüli bejelentését ügyeletes kollégának továbbítotásra került
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ott hagyott roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szél utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Összetört autó ZÖLD területen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott Chrysler

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kunigunda útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére