Megoldott

Elhanyagolt, koszos csúszós járda a volt uszoda mögött

A volt újpesti uszoda lebontott épületének hátsó, Rózsa utca felé eső ideiglenes kerítése mögötti járdaszakaszt nem nagyon takarítja senki, gyűlik rajta a levél, a szemét. Eső estén csúszik, járhatatlan.

Kérem valaki foglalkozzon ezzel a senkihez sem tartozó területtel.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Rózsa u. 47

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Miklós!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Agács Miklós hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, mehet megoldottra. Köszönöm!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Agács Miklós bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gondozatlan közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Csokonai utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szétvert járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nádasdy Kálmán utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére