Megoldott

Botrányos állapotú telefonfülke

A Griff Hotel előtti telefonfülke botrányos állapotban van. Nem tudom ilyen állapotban van-e, aki bemegy ebbe a fülkébe. Vagy fel kellene újítani, vagy elbontani, de nem egy külföldiek által is látogatott szálloda előtt kellene ilyen fülkének lennie (mellesleg sehol sem szabadna ilyen állapotban lennie).
Frissítés: Mellesleg a telefonkészülék sem üzemképes.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A Bartók Béla u. 152. szám elé kihelyezett nyilvános távbeszélő állomás kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatom:
    A fülkében okozott kár mellett a készüléket oly módon rongálták meg, hogy szervizegysé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    TISZTELT ÜGYFELÜNK!

    Köszönjük észrevételét, melyet továbbítottunk a területileg illetékes mérnökségnek.

    További válaszadásig kis türelmét kérjük.

    SEGÍTSE MUNKÁNKAT VÉLEMÉNYÉVEL!

    Kérjük, töltse k...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Szabó Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Telefon fülke rongált állapotú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Büdös Csatorna szag

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális reklámok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére