Válaszra vár

Nagy mennyiségű illegálisan lerakott hulladék

Anonim Járókelő

Nagy mennyiségű illegális hulladékot rakott le valaki a Királyok útja - Napfény u. közti szakaszon, a Julika utca közelében, szemben az erdős területen. Kérjük a hulladék mielőbbi elszállítását, mivel sajnos az időjárás és az állatok elkezdték széthordani! Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Napfény u. 7

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, csak furcsálom, hogy a szokásos automata üzenet sem érkezett vissza. Lehet, hogy érdenes lenne az OBKF-nek továbbítani. Köszönöm!
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Mivel az illetékesnek 30 napos határideje van a válaszadásra.
    Ha az illetékes nem válaszol 30 napon belül, a bejelentést újra továbbítjuk.
    Köszönjük a megértésed!
    A Járókelő csapatának nevében:...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére