Megoldatlan

Szelektív gyűjtő

Frissítés 2021.01.20.
FKF: "A bejelentett szigetről az önkormányzat kérésére a tartályokat évekkel ezelőtt elszállítottuk, azonban a kaloda felszámolásával kapcsolatban kérjük, hogy forduljon a kerületi önkormányzathoz."

-----

Ez a szelektív gyűjtő sziget 5 éve megszűnt.
Miért nem került sor a felszámolására és parkosításra?
Mikor várható, hogy ez megtörténik?

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerékgyártó u. 27c

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy év telt el?

    Hogy áll ennek az elpucolása?

    Mi újság van a Kerékgyártó utcai tóvidék és romhalmaz újjáépítése egyes szakaszaival?

    Mi az ütemezése a Kerékgyártó utcai tóvidék és romhalmaz újjáé...
  • Általános Név visszajelzésére vár.

  • Tisztelt Járókelő Blog!

    Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata az önkormányzat által
    biztosítandó helyi közszolgáltatási feladatok lebonyolítását a Zuglói
    Városgazdálkodási Közszolgáltató
    ...
  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor ez nem lesz gyors, mert a Kerékgyártó utca ÚTÉPÍTÉSI TERVE (így nagybetűvel, mert a jelenlegi az nem ÚT hanem egy csapás (!)), az 2016-ban már nem volt betervezve a költségvetésbe, és azóta sem.
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Fodor Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez az ügy megoldásra vár, mert az írja az illetékes, hogy a terv megvan márcsak a költségvetés egyeztetés folyik...
  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya az 76558-as számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A szelektív hulladékgyűjtő sziget elbontását és a helyére parkoló építését a
    Ke...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Ez a szelektív gyűjtő sziget 5 éve megszűnt. Miért nem került sor a felszámolására és parkosításra? Mikor várható, hogy ez megtörténik?"-ról "Frissítés 2021.01.20. FKF: "A bejelentett szigetről az önkormányzat kérésére a tartályokat évekkel ezelőtt elszállítottuk, azonban a kaloda felszámolásával kapcsolatb...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a gyűjtőszigetek létesítéséről és visszavonásáról a kerületi önkormányzatok döntenek, ők jelölik ki azok számára a helyszínt is, valamin
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Általános Név bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó kerítéselem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Nagybecskerek tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére