Megoldott

Korhadt fatörzs Cirmos sétány

Frissítés 2021.02.03.
A bejelentő hozzászólása alapján nem szállították el a fatörzset, az még mindig ott van. (Képek a hozzászólások között.)

-----

Csepelen, a Cirmos sétány 6. mögötti parkos részen korhadt fatörzsek pihennek.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Cirmos stny. 6

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/279/2/2021/V1

    Szíves elnézését kérjük az okozott kellemetlenségért.
    Zöl
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Csepelen, a Cirmos sétány 6. mögötti parkos részen korhadt fatörzsek pihennek. Köszönettel."-ról "Frissítés 2021.02.03. A bejelentő hozzászólása alapján nem szállították el a fatörzset, az még mindig ott van. (Képek a hozzászólások között.) ----- Csepelen, a Cirmos sétány 6. mögötti parkos részen korhadt fatörzsek pihennek. Köszönettel."-ra.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő Csapata!

    A probléma nincs megoldva, a Csepeli Városgazda egyszerűen hazudik, arra számít, hogy a bejelentő nem megy vissza a helyszínre. Ez most nem jött be nekik...
    Csatolom a képe...
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/279/1/2021/V1

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk a bejelentésben
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz a padok körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betontörmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére