Megoldott

Kokilla tér zöldhulladék

Csepelen, a Kokilla tér szélén zöldhulladék gyűlik a kihelyezett tiltó tábla ellenére.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Mázoló u. 16

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/553/1/2021/V1

    Tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fennta
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz a padok körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betontörmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére