Megoldott

Kidobott hűtő

A Rákospalotai körvasút sor Mogyoródi út felőli végén valaki kidobott egy hűtőt. Kérem az illetékeseket, hogy szállítsák el.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szuglói körvasút sor 98

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Bejelentő!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bi...
  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt. Zárható.
  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Rosszat sejtek.
    Ahogy ismerem ezeket, azt fogják mondani, hogy MÁV terület, és nem szállítják el.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését, de legyen szíves ezügyben a Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt - t felkeresni.

    Elérhetőségi link: https://www.fkf.hu/ugyfelszolgalat/elerhetosegeink-ugyf
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését, de legyen szíves ezügyben a Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt - t felkeresni.

    Elérhetőségi link: https://www.fkf.hu/ugyfelszolgalat/elerhetosegeink-ugyf
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére