Megoldásra vár

Hiányzó fényterelő

A gyalogos szabad jelzéséről hiányzik

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Kemény Gusztáv u. 2

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is hiányzik
  • Horváth István visszajelzésére vár.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a IV. Árpád út - Aradi utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Fo...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére