Megoldott

Eldugult csatorna

Anonim Járókelő

A Csertő utcában az úttesten levő vízelvezető el van dugulva.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Csertő utca

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították a megadott
    helyszínen található víznyelőt.

    Tisztelettel:

    Bátori Marianna

    kommunikációs vezető

    Fővárosi Csatornázá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eltömődött csatornarács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Eldugult lefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pillangó utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére